FAQ

 

UVIDÍM GRAFIKU SVÉHO MAZLÍČKA PŘED TISKEM?

Ano. Do 7 pracovních dnů od zaplacení objednávky a odeslání fotek mazlíčka ti zašleme mailem náhled grafiky. V tomto kroku můžeš ještě změnit vybrané pozadí.

 

sipka-01 

 

MŮŽU PLATIT NA DOBÍRKU?

Ne. Protože musíme mít od prvního tahu „štětcem“ jistotu, že si obrázek převezmeš. Protože jinak by se nám doma hromadily obrázky mazlíčků a to nejde, protože na všech stěnách už jsem já, Edík. Whoof!

 

sipka-01 

 

JAK VZNIKÁ GRAFIKA MAZLÍČKŮ?

Náš kreativní tým se těší na fotky tvého mazlíčka. Grafik po výběru vhodné fotky převede tvého zvířecího kamaráda pomocí grafického tabletu do elektronické podoby. Pracujeme svižně. A proto do 7 pracovních dnů dostaneš mail s návrhem grafiky ke schválení. Po schválení náhledu začíná běžet lhůta 10 dnů, během které obraz dokončíme a odešleme.

 

sipka-01 

 

MŮŽU PO OBJEDNÁNÍ ZMĚNIT POZADÍ?

Ano. Jak už jsem štěknul výše, po 7 pracovních dnech dostaneš náhled grafiky na mail. A v tuto chvíli máš ještě jednu možnost vybrat to nejlepší pozadí pro svého zvířecího kamaráda.

 

sipka-01  

 

JAKÉ ZVÍŘE MI NAKRESLÍTE?

Otázka by měla znít jinak. Jaké mazlíky doma chováš? Protože my nehledíme na to, jestli má zvířecí kamarád srst, zobáček nebo ploutve. Nakreslíme každého tvého mazlíka.

 

sipka-01

 

MÁM DOMA DVA MAZLÍČKY. JE MOŽNÉ NA JEDNOM PLÁTNĚ MÍT OBA?

Ano, je to možné. Objednej si DVOJOBRAZ a měj oba své mazlíky pořád na očích.

 

sipka-01

 

Z JAKÉHO MATERIÁLU JE OBRAZ VYROBEN?

Grafika mazlíčka je vytištěna velkoformátovou tiskárnou na kvalitní fotoplátno s gramáží 420g/m². Použitý rám je z kvalitního dřeva. A na kvalitu osobně dohlížím i já svým bedlivým psím okem. Pac na to!

 

sipka-01 

ZASÍLÁTE I DO ZAHRANIČÍ?

Pokud tím zahraničím myslíš Slovensko, tak ano. Na Slovensko už zasíláme. A na ostatní země se brzy chystáme.

 

sipka-01

 

JAK DLOUHÁ JE  DODACÍ LHŮTA?

Na obraz se můžeš těšit do 2 až 4 týdnů od objednání a zaplacení. Záleží také na tobě, jak rychle schválíš náhled grafiky, který ti pošleme do 7 pracovních dnů na tvůj mail.

 

 sipka-01

KOLIK STOJÍ POŠTOVNÉ?

Nic. Když zasíláme do ČR, je poštovné vždy zdarma pro obrazy a vouchery.

 

sipka-01 

JAK POVĚSÍM OBRAZ NA ZEĎ?

To nechám na tobě. Každá zeď si vyžaduje jiný závěsný systém. Kup si tedy takový háček, který si bude rozumět s tvou stěnou.

 

 

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz