JAK NA TO

 unnamed

vyfot mazla

VYFOŤ SVÉHO MAZLÍKA

 

Máme pro tebe 4 tipy pro tu nejlepší fotku.

 

Stačí ti obyčejný smartphone. Ale pokud jsi profi fotograf, rozhodně ti nebráníme v použití našlapaného přístroje. Čím kvalitnější fotka, tím věrnější podoba.

Foť nejlépe přes den. Přirozené světlo fotce prospívá. Světlá fotka nám umožní v kresbě zachytit i ty nejmenší detaily. A výsledná podoba zvířecího kamaráda bude dokonalá.

Protože i já sám jsem pes, můžu potvrdit, že trpělivé pózování není zrovna mou silnou stránkou. Ale malý pamlsek za objektivem mě někdy dokáže přesvědčit. Každopádně potřebujeme, aby fotka byla ostrá. Tak prosím, mějte se svými mazlíky trpělivost a počkejte si na opravdu kvalitní fotku. Díky.

Tečku v dálce nepřekreslíš. Teda překreslíš, ale pořád to bude tečka v dálce. Prosím, foť zblízka, ať jsou vidět všechny detaily.

Kreslicí plátno 13d

287H 

 

 

 

Snímek obrazovky 2018-01-29 v 19.50.04

VYBER VELIKOST OBRAZU

 

Vybírej třeba podle velikosti své garsonky. Nebo prostě podle toho, jaká velikost obrazu ti vyhovuje. Máme na výběr ze 4 možností:

 

XS 20x30 cm

S 30x40 cm

M 40x60 cm

L 60x80 cm

 

 

 

 

vyber platno 

VYBER POZADÍ

 

Pozadí u fotky se při klasickém pózování nehledá vždy snadno. Ale u grafiky si naopak můžeš vybrat jakékoliv pozadí pro svého mazlíka. Mrkni do naší galerie, kde si určitě vybereš.

 

 

kontrola 

OBJEDNEJ

 

Už máš vyfoceno a vybráno. Super, dávám ti za to pac. Teď to odklikni, pohodlně se usaď a počkej na pokyny, které ti dorazí na mail.

 

 

  

 posli fotky

POŠLI FOTO

 

Přesně to, které jsi vyfotil podle návodu o pár řádek výš. Nechci moc předbíhat, protože po odkliknutí objednávky ti tohle všechno přijde mailem. Ale abys věděl, co tě čeká, tak napovím. V mailu najdeš zálohovou fakturu a informace k zaslání fotky mazlíka.

 

 kontrola

ZKONTROLUJ SI NÁS

 

Objednávka uhrazena, fotky zaslány? Pac a dík. Do 7 pracovních dnů ti potom přijde na mail náhled obrazu. Je to grafika se zvoleným pozadím. No a protože jsem Edík lidumil, tak tady dostáváš ještě možnost změnit pozadí obrázku. Takže je to na tobě. Jen ty se rozhodneš, jestli tvé Micce sluší spíš srdíčka nebo listy á la džungle.  

 

 

 

 posta zdarma

RADUJ SE Z DOPRAVY ZDARMA

 

A taky z hotového obrazu, který ti do 10 pracovních dnů od schválení náhledu doručíme v rámci celé ČR zdarma.

 

 
Zpět do obchodu
NajduZboží.cz