O NÁS

unnamed (1)o nas WD

 

Woof! Jsem Edík. Narodil jsem se v roce 2010. A měl jsem opravdu štěstí na super páníčky. Majda a Ondra se mi líbili hned od začátku. Hlavně Majda mě pořád okukovala a cosi si k sobě čmárala. No a potom mi to ukázala. Byl jsem to já! A opravdu jsem se jí povedl. Majda je totiž umělec. Maluje krásné obrazy. Když jsem ten obraz poprvé uviděl, napadlo mě, že možná i ostatní pejsci by mohli ocenit takový obrázek. No a Ondra potom vymyslel eshop a to, že se nebudeme omezovat pouze na pejsky. Ale že lidem klidně namalujeme i akvarijní rybičku, když na to přijde.

Takže jsem dal dohromady tým svých lidí a tady nás máš. Namalujeme tvého zvířecího kamaráda, obraz necháme vytisknout na to nejlepší fotoplátno a ručně natáhneme na poctivý dřevěný rám. Já teda ruce nemám, ale někdy taky přiložím packu k dílu. Whoof! Přece v tom ty své milované lidi nenechám.

Jo a mrkni do galerie a vyber to nejlepší pozadí pro obraz svého mazlíčka. Protože jsou ti mí člověci opravdu kreativní, najdeš tam spoustu možností.

Packu na to!

Edík a jeho kreativní tým

 

info@woofdog.cz         (+420) 720 140 037          Facebook: woofdogcz          Instagram: woofdogcz

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení