O NÁS

unnamed (1)o nas WD

 

Woof! Jsem Edík. Narodil jsem se v roce 2010. A měl jsem opravdu štěstí na super páníčky. Majda a Ondra se mi líbili hned od začátku. Hlavně Majda mě pořád okukovala a cosi si k sobě čmárala. No a potom mi to ukázala. Byl jsem to já! A opravdu jsem se jí povedl. Majda je totiž umělec. Maluje krásné obrazy. Když jsem ten obraz poprvé uviděl, napadlo mě, že možná i ostatní pejsci by mohli ocenit takový obrázek. No a Ondra potom vymyslel eshop a to, že se nebudeme omezovat pouze na pejsky. Ale že lidem klidně namalujeme i akvarijní rybičku, když na to přijde.

Takže jsem dal dohromady tým svých lidí a tady nás máš. Namalujeme tvého zvířecího kamaráda, obraz necháme vytisknout na to nejlepší fotoplátno a ručně natáhneme na poctivý dřevěný rám. Já teda ruce nemám, ale někdy taky přiložím packu k dílu. Whoof! Přece v tom ty své milované lidi nenechám.

Jo a mrkni do galerie a vyber to nejlepší pozadí pro obraz svého mazlíčka. Protože jsou ti mí člověci opravdu kreativní, najdeš tam spoustu možností.

Packu na to!

Edík a jeho kreativní tým

 

info@woofdog.cz         (+420) 720 140 037          Facebook: woofdogcz          Instagram: woofdogcz

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz